Wyprawa po Puchar

WYPRAWA PO PUCHAR

 Na zaproszenie zaprzyjaźnionego Regionu IPA Przeworsk drużyna IPA Region Zakopane w dniu 22 października 2018r udała się na Turniej o Puchar w kręglach ufundowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Łańcucie , który odbywał się w miejscowości Malawa w Centrum Zabaw i Rozrywki „ Kolorado”.
W drodze na Turniej zatrzymaliśmy się w Rzeszowie gdzie spotkaliśmy się z kolegami Regionu IPA Rzeszów , przez których zostaliśmy serdecznie przywitani .
Koledzy z Rzeszowa zorganizowali mam spacer z zawodowym przewodnikiem turystycznym, który oprowadzając nas po mieście ciekawie opowiadał o historii Rzeszowa i Podkarpacia.
Po wymianie upominków pożegnaliśmy kolegów z Rzeszowa i udaliśmy się w dalszą drogę do
Malawy , gdzie osobiście przywitał nas Przewodniczący Regionu IPA Przeworsk kol. Andrzej Oleszek. O godz. 17.00 rozpoczęły się zawody w których uczestniczyło 10 drużyn .
Po zaciętej rywalizacji zajęliśmy I miejsce ( 472 pkt ) i zdobyliśmy Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Łańcucie , który wręczył nam osobiście insp. Marek Mendoń podczas  biesiady w regionalnej Karczmie Kolorado w której serwowano smaczne regionalne wyroby i napoje .

Drużynę IPA Zakopane reprezentowali  kol. Janusz Gawlas – Z-ca K-ta Powiatowego Policji w Zakopanem , Jan Szymański , Edward Kwak i Jerzy Kaszczuk.

Na podium oprócz nas znalazły się równie drużyny IPA Jarosław ( II miejsce ) i IPA Kielce Centrum ( III miejsce ).

Spotkanie integracyjne kończące zawody trwało do późnych godzin  nocnych .

Kol. Andrzeju gratulujemy wspaniałej organizacji i dziękujemy za udział w zawodach.                                      Opracował: Jan Szymański

Galeria