Zebranie sprawozdawcze zakopiańskiego Koła SE i RP !!!

W dniu 4 marca 2016 r. na corocznym zebraniu sprawozdawczym zakopiańscy policyjni emeryci dokonali podsumowania działalności swojego koła w 2015 r. W zebraniu, które dzięki uprzejmości pana Grzegorza Buczulskiego odbyło się w Ośrodku Wypoczynkowym "DAFNE" wzięło udział 45 koleżanek i kolegów zrzeszonych w SE i RP oraz zaproszeni goście w osobach:

 

  • mł.insp. Maciej Woszczyna - Komendant Powiatowy Policji w Zakopanem,

  • Wiesław Lipkowski - V-ce Prezes ZW SE i RP w Krakowie,

  • Elżbieta Odziomek - V-ce Prezes Zarządu Koła SE i RP w Nowym Targu,

  • Mieczysław Staszel - Prezes Zarządu Koła SE i R Pożarnictwa w Zakopanem,

  • Włodzimierz Hubert - V-ce Prezes Zarządu Koła nr 6 Związku Żołnierzy Wojska Polskiego w Zakopanem.

 

Tradycyjnie zebranie otworzył i przywitał uczestników Prezes Zarządu Koła SE i RP w Zakopanem kol. Edward Kwak. Przewodniczącym zebrania wybrany został Jan Szymański, a sekretarzem Stanisław Wojtyła. Kol. Edward Kwak złożył obszerne sprawozdanie z działalności zakopiańskich emerytów, a kol. Bogdan Kania po złożeniu sprawozdania komisji rewizyjnej zawnioskował udzielenie dla Zarządu Koła wotum zaufania. W jawnym głosowaniu uczestnicy zebrania jednogłośnie podjęli uchwałę o udzieleniu wotum zaufania oraz zatwierdzili plan pracy na rok bieżący i preliminarz budżetowy. Zabierając głos kol. Wiesław Lipkowski podkreślił, że zakopiańskie koło należy do wyróżniających się w woj. małopolskim. Poinformował również o bieżących sprawach jakimi zajmuje się ZW SE i RP w Krakowie i zamierzeniach na 2016 r.

 

Prezes Koła E.Kwak wspólnie z kol. W.Lipkowskim i Komendantem Powiatowym Policji w Zakopanem mł.insp. Maciejem Woszczyną wręczyli okolicznościowe dyplomy koleżankom i kolegom z okazji rocznicy urodzin. Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Kobiet, Prezes Koła kol. Edward Kwak złożył życzenia a następnie zaprosił wszystkich na tzw. posiady "integracyjne". Były też kwiaty, ciastka i tradycyjna lampka wina.

Galeria