IV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W KRĘGLE O PUCHAR STAROSTY TATRZAŃSKIEGO

     10 grudnia 2022 r. w kręgielni Hotelu BUKOVINA SPA w Bukowinie Tatrzańskiej rozegrany został IV Międzynarodowy Turniej w Kręgle o Puchar Starosty Tatrzańskiego zorganizowany przez Prezydium Regionu IPA i Zarząd Koła SEiRP w Zakopanem. Do udziału w zawodach zostało zaproszonych 8 drużyn z regionów MGW, Przeworska i Popradu (SK).
     I miejsce w turnieju zajęła drużyna IPA Zakopane, w składzie Marcin Łukaszczyk, Dawid Pietras, Robert Trychta i Robert Kozioł, który wygrał również klasyfikację indywidualną. II miejsce zajęła drużyna IPA Nowy Targ, a III miejsce IPA Poprad.
     Puchary i nagrody dla uczestników turnieju ufundował Starosta Tatrzański Pan Piotr Bąk, za co składamy serdeczne podziękowania. Dziękujemy również Prezesowi Fundacji Bukowina Panu Edwardowi Kuchcie, który kolejny już raz umożliwił rozegranie zawodów na ww. obiekcie. Podziękowanie składamy również Pani Sylwii Skarbińskiej za życzliwość i profesjonalną obsługę gastronomiczną.
     W uznaniu wsparcia i udzielanej pomocy Panu Edwardowi Kuchcie Sekcja Polska IPA na wniosek Prezydium IPA Region Zakopane przyznała tytuł „ZASŁUZONY DLA IPA”.
     Puchary i nagrody dla zwycięzców i uczestników turnieju wręczył Przewodniczący Regionu IPA Zakopane kol. Edward Kwak, który również wręczył Edwardowi Kuchcie legitymację członkowską.
Tekst i zdjęcia: J. Szymański

Galeria