Akcja krwiodawstwa

Akcja krwiodawstwa w zakopiańskiej komendzie policji

12 stycznia 2016 roku funkcjonariusze i pracownicy cywilni zakopiańskiej komendy policji oddawali krew. Zbiórka przyciągnęła wielu ochotników. 24 honorowych dawców, oddało blisko 11 litrów krwi.

Policjanci chętnie włączają się do różnego rodzaju akcji i przedsięwzięć na rzecz niesienia pomocy osobom potrzebującym. Dlatego też w akcji krwiodawstwa zorganizowanej przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Region Zakopane oraz Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych jak również przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa o/ w Zakopanem, tatrzańscy policjanci i pracownicy komendy nie zawiedli również i teraz. Akcja pod patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Zakopanem odbywa się w budynku naszej jednostki. Tym, co może uratować życie drugiemu człowiekowi dzielą się policjanci i pracownicy komendy. Dotychczas krew oddało już kilkunastu policjantów i pracowników policji.

Organizatorzy akcji składają serdeczne podziękowania dla tych wszystkich, którzy przyłączyli się do niej i podzielili się cząstką siebie, ale również dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogli oddać krwi tym razem.

Tym razem w akcji uczestniczyło 24 honorowych dawców, którzy oddali blisko 11 litrów krwi. W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy

Galeria