Spotkanie przy grillu

   W dniu 2 września 2023 r. członkowie IPA Region Zakopane oraz SEiRP Koło w Zakopanem spotkali się na wspólnym grillu w OW „Leśnik”. Pogoda była łaskawa, co sprzyjało przyjaznej atmosferze posiadów. Swoją obecnością dodatkowo zaszczycili nas: Prezes MGW IPA kol. Aleksander Szymański wraz z małżonką oraz koledzy z zaprzyjaźnionego słowackiego Regionu IPA w Popradzie.
Oprócz dysput i zabawy spotkanie było okazją do wręczenia naszym członkom wyróżnień za działalność w stowarzyszeniu.
  Prezes MGW IPA Aleksander Szymański wraz z Przewodniczącym Regionu IPA w Zakopanem Edwardem Kwakiem wręczyli przyznane odznaczenia:
srebrny „Krzyż Zasługi Sekcji Polskiej IPA” - kol. Jerzemu Kaszczukowi;
srebrny medal „Za wyróżniającą się działalność statutową” - Dawidowi Pietrasowi;
brązowy medal „Za wyróżniającą się działalność statutową” - Jerzemu Pająkowi.
Ponadto Prezes MGW wręczył drobny upominek i złożył podziękowania naszemu koledze Jarosławowi Dąbrowskiemu – zasłużonemu dla Sekcji Polskiej IPA – za aktywne wspieranie działalności Regionu IPA Zakopane.
 
   Nasi mistrzowie grilla czuwali, aby każdy spróbował przygotowanych potraw i nikomu ich nie zabrakło na stole. Posiady trwały do późnego wieczora.
 
   Dziękujemy kierownictwu OW „Leśnik” za umożliwienie skorzystania z przyjaznego miejsca na grill oraz wszystkim, którzy przygotowali smaczny poczęstunek i doprowadzili do organizacji spotkania.

Galeria