Paczki dla dzieci z "Tatrogrodu"

     Radiowozem, w asyście członków IPA Regionu Zakopane, funkcjonariuszy Policji i Straży Granicznej Święty Mikołaj odwiedził podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Tatrogród” w Zakopanem.
     Z inicjatywy członków Regionu IPA Zakopane, w dniu 22 grudnia 2020 r. przekazano 15 paczek świątecznych wychowankom Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Tatrogród” w Zakopanem. Paczki zawierały słodycze, art. szkolne, kosmetyki i odzież. Do naszej inicjatywy dołączyli ochoczo funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji i Placówki Straży Granicznej w Zakopanem, dzięki którym możliwe było wzbogacenie zawartości paczek. Funkcjonariusze NSZZ Policjantów w Zakopanem do paczek dołączyli upominki z kosmetykami.  O choinki zadbali z kolei funkcjonariusze Straży Parku TPN. Część słodyczy otrzymaliśmy od Społem Zakopane, za co serdecznie dziękujemy.
     Nasza wizyta wywołała szczerą radość i uśmiech obdarowanych dzieci, a Pani Dyrektor „Tatrogrodu” złożyła serdeczne podziękowania za ten piękny dar.
     Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę szlachetną ideę. Wspólnymi siłami możemy zdziałać więcej, z pożytkiem dla naszego środowiska, a zwłaszcza dla tych, do których taka działalność jest skierowana.
SERVO PER AMIKECO

Galeria