Prezent od Łukasza Zadylaka dla policjantów KPP Zakopane

Świąteczny prezent dla policjantów od tatrzańskiego restauratora!

 

Tatrzańscy policjanci otrzymali maseczki ochronne oraz środki do dezynfekcji, które zostały przekazane przez znanego restauratora za pośrednictwem IPA Region Zakopane. Będą one wykorzystane przez mundurowych podczas codziennej służby.

 

Wczoraj policjanci spotkali się z wyjątkowym wsparciem oraz uznaniem ciężkiej i odpowiedzialnej służby. Właściciel restauracji „Schronisko Smaków” z Bukowiny Tatrzańskiej Łukasz Zadylak podczas spotkania z Edwardem Kwakiem Przewodniczącym IPA Region Zakopane przekazał tatrzańskim policjantom 200 sztuk maseczek ochronnych oraz 200 sztuk pojemników z płynem do dezynfekcji rąk. Serdecznie dziękujemy Panu Łukaszowi za pomoc i wsparcie. Maseczki i płyny do dezynfekcji to produkty, które w tym trudnym czasie są szczególnie potrzebne funkcjonariuszom, aby mogli dbać o bezpieczeństwo swoje jak i mieszkańców powiatu tatrzańskiego. Jest to wyjątkowy gest solidarności oraz zrozumienia dla trudnej służby policjantów.

Kol. Łukasz jako Członek Zasłużony Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Region Zakopanem po raz kolejny wspiera nasze działania.

Dziękujemy !!!

 Tekst : R.Wieczorek i E.Kwak
 Zdjęcia : A. Gładecki

 

 

Galeria